Mitsubishi Pajero Sport - duke filluar nga 95 Euro/ditë


Mitsubishi Pajero Sport, bazuar në platformën e fundit l200 të mitsubishit. Nën kofano gjendet një motor 3,5-litër, V6 me një trasmision me 4-shpejtësi automatike tiptronic dhe një sistem me katër-rrota aktive, që është perfekte për terrene të vështira dhe jo vetëm.

Modeli bazë vjen me ndenjëse lëkurë, timoni me kontrollet audio, stereo speakers CD/MP3 , kontroll manual i ajrit të kondicionuar, airbag të dyfishtë, hyrja pa çelës, pasqyra të kromuara, ABS me EBD (sisteme sigurie për drejtimin). Kjo makinë të ofron disa llamba kundër mjegullës, stereo të përmirësua me 8 bokse për ta bërë udhëtimin tuaj më të këndshëm, sensorë parkimi, ngjyrë e Zezë.

Kjo është makina që ju ofron kënaqësinë e të ngarit e lidhur kjo me komoditet dhe mbi të gjitha siguri për ju dhe familjen tuaj. Padiskutim që për ju do të jetë një eksperiencë e këndshme dhe plot relaks dhe pushtet mbi asfaltin.

 

 

  • Emer
  • Mbiemer
  • Numer Kontakti
  • Email
  • Mesazh
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com