Ford Focus - duke filluar nga - 45 euro / Dita


Ford Focus është shumë komfort, i sigurtë dhe mjaft i manovrueshëm në çfarëdolloj situate.

Kjo makinë vjen me një motorr 1.6CC dhe 100 KW.Ford Focus është e disponueshme me kamio automatike si dhe kamio manuale. Hapësirë e mjaftueshme për 5 persona, radio, CD Mp3, airbag, ajër i kondicionuar, 5 dzer, ABS, si dhe një hapësirë e mjaftueshme për bagazhet tuaja, ngjyrë Zezë/Gri.

Të gjitha këto e bëjne Ford Focus ideal për aventurat tuaja eksploruese kudo që të ndodheni.

 

 

  • Emer
  • Mbiemer
  • Numer Kontakti
  • Email
  • Mesazh
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com