×

Kujdes

JFolder: :files: Il percorso non è una cartella. Percorso: /home/www/odiseatravel.com/images/marsej
×

Lajmerim

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/marsej

Pranverë në Barcelonë, Marsejë dhe Nisë  ...499 euro/person

(5 ditë/4 netë)


Në këtë udhëtim pesë ditorë do të keni kënaqësin të vizitoni disa nga qytetet më të bukura të europës siç janë Barcelona, Marsejë dhe Nisa. Disa nga atraksionet që do të keni kënaqësin të vizitoni janë:

Bazilikata e shek të 19 Notre Dame De La Garde. Ajo të ofron një pamje të jashtëzakonshme te qytetit, ishullit Frioul dhe Kështjellës.

Katedralja e Barcelonës dhe Manastiri;

Sheshi Shën Jaume;

Vila Olimpike e cila ka qenë shtëpia e atletëve gjatë lojrave Olimpike;

Stadiumi Olimpik;

Do të shikoni vendet e frekuentuara nga artisiti i famshëm Picasso dhe më pas vizitohet Muzeu Picasso.

Të gjithë ia kalojn mirë dhe kënaqen në këto qytete. Ato  ofrojn mundësi për tu kënaqur për të gjitha moshat fëmijët, të rinjtë , dhe të rriturit. Për të mos humbur një eksperienc të rallë që të vizitosh  tre qytete të mrekullueshme, prenoto tani.

 

Paketa përfshin:

 • Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Tiranë - Milano dhe Bergamo - Tiranë.
 • Transfertat dhe Shëtitjet me autobus.
 • Akomodim në hotel.
 • Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
 • Në pagesë nuk janë përfshirë:
  • Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
  • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
{gallery}marsej{/gallery}

 

 
Për më tepër detaje na kontaktoni në [email protected]
 
Ju mirëpresim.

Odisea Travel

 

 • Emer
 • Mbiemer
 • Numer Kontakti
 • Email
 • Te rritur
 • Femije (nen 18 vjec)
 • Mesazh
– Pranverë në Barcelonë, Marsejë dhe Nisë  
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com