Toyota Land Cruiser - duke filluar nga 120 euro / Dita


Testuesit thone se Toyota Land Cruiser ofron një udhëtim shumë të rehatshëm, të qetë dhe një kapacitet mjaft të mirë jashtë rruge.

Land Cruiser-i vjen me në motorr V8, me transmision manual prej 6 marshesh, me sistem ngarje Multi-Terrain Select dhe CRAWL Control, 4 rrota ABS dhe opsionin e ndihmës gjatë frenimit.

Kjo makinë ka një kabinë luksoze të ndërtuar me materiale të cilësisë së parë që gjithashtu përfshin dhe detaje druri..

Gjithashtu ofron sistem ngarjeje të përshtatshëm, sedilje lëkure me ngrohje dhe ftohje, navigim, një sistem stereo JBL me boks-14, me ekran për argëtim në sediljet e mbrapme, bluetooth, një kamera të mbrapme dhe kontroll klime për katër zona. Gati të niseni për një aventurë në terrene të vështira? zgjedhja juaj më e mirë do ishte Toyota Land Cruiser.

 

 

  • Emer
  • Mbiemer
  • Numer Kontakti
  • Email
  • Mesazh
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com