Mitsubishi L200 - duke filluar nga 75 Euro/ditë


Gjithçka ndalon deri sa ju e vini në lëvizje. Me një hapësirë më të madhe kargo se kurrë më parë, L200 ju jep mundësin të merrni më shumë gjëra me vete kudo që ju dëshironi. L200 i ri ka të gjithë fuqinë dhe besueshmërinë e një kamionçine tradicionale dhe shton argëtimin dhe komoditetin e një sedan luksoze për një sens të pakrahasueshëm të aventurës. Me stilin sportiv të pamjes së jashtme që tregon mjaft muskuj, madje edhe kur kjo makinë qëndron në vend, L200 është e gatshme për të rishkruar historinë, këtë herë me ju. Mitsubishi L200 pick up ofron ajër automatik të kondicionuar, timon hidraulik, sedilje të rregullueshme për shoferin dhe vendin e pasagjerit, Airbags për të dy vendet e para, llambat e para funksionale edhe për mjegull, xhama që ruajnë privatësinë, timon lëkure, radio CD me AUXILIAR dhe kyçje të dyerve qendrore me sistem hyrje pa çelës.

 

 

  • Emer
  • Mbiemer
  • Numer Kontakti
  • Email
  • Mesazh
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com