Ford Ranger pick up - viti 2013 - duke filluar nga 75 Euro/dite


Ford Ranger vjen me nje dizajn mjaft të bukur dhe shumë aerodinamik.

Kjo makinë operon me një motorr 5-cilindrik 2.2l. Ranger-i është mjaft i sigurt, me airbags dhe sistem ABS. Pasqyra të mëdha dhe sensorët e parkimit e lehtesojnë konsiderueshëm manovrimin e tij..

I përbërë prej dy kabinash, Ranger ka vend mjaftueshëm për katër persona të tjerë,madje cilësohet si një nga makinat më komode për pasagjerët.Mjaft efektiv në rrugë ashtu si dhe ne terrene te ashpra dhe i rekomandueshëm për rrugë të gjata.

Ford Ranger është një mjet multi-funksional. Ai mund të tërheqë,mbajë, pushtojë dhe eksplorojë, duke e bërë një "shok ditor" shumë të dobishëm.

 

 

  • Emer
  • Mbiemer
  • Numer Kontakti
  • Email
  • Mesazh
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com