Hyundai H1 - duke filluar nga 105 Euro/ditë


Për ta parë nga çdo kënd, Hyundai H1 ka një stil që dallon nga makina të tjera familjare që ecin në rrugë. Hyundai ka krijuar më shumë se një makinë të thjesht, hapsirë, komoditet, fines i gjeni vetëm në modelin H1.

Hyundai H1 është plotësisht praktik në ngarje  dhe në funksionalitetin e jashtëm të lidhur me atë të brendshmin - veçanërisht dyert e mëdha, duke e bërë hyrje në automjet shumë të rehatshme. Brenda Hyundai, ofron hijeshinë e një makine familjare. Sigurisht që ndenjëset janë të këndshme dhe normalisht marrin formën e trupit tuaj me lehtësi.  Është i disponueshem me kamio manuale si dhe me kamio automatike. Hapsirë e mjaftueshme për 8 - 18 persona , radio CD Mp3, airbag, ABS, ajër i kondicionuar, 4 dyer, si dhe një hapsirë e madhe për bagazhet tuaja, ngjyrë e Zezë.

Si një shofer, ju do të vlerësojmë vendin e shoferit i cili është i rregullueshëm dhe përpara do të gëzoni komoditetin e pushimit. Kjo makinë ju ofron udhëtimin që ju keni dëshiruar duke ju ngulitur fort në memorien tuaj si një eksperiencë e paharrueshme.

 

 

  • Emer
  • Mbiemer
  • Numer Kontakti
  • Email
  • Mesazh
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com