Suzuki Grand Vitara - duke filluar nga 69 Euro/ditë


Suzuki Grand Vitara është një makinë e modelit SUV dhe ka një motorr me 4 cilindra. Autokritikët kanë rënë dakort dhe kanë shprehur se Suzuki Grand Vitara ka mjaftueshëm kuaj fuqi për kategorinë në të cilën bënë pjesë.

Autokritikët përgjithësi e pëlqejnë cilësi e kabinës së Suzuki Grand Vitara, si dhe kontrollin e saj të drejtpërdrejta, të cilin ata mendonin se ishte i lehtë për t'u përdorur. Gjithashtu pëlqejnë ulëset e rehatshme dhe mbështetëse të Grand Vitara, duke theksuar se vendet prapa ofronin rehati të shtuar krahasuar me modelet e mëparshme. Veçori standarde të Grand Vitara përfshijnë ngjyrën e bardhë, kontrollin automatike të klimës, hyrja pa çelës, fenerët automatike dhe një stereo me kontrollet në timon dhe kroskot. Tapiceri lëkure, ndenjëse me ngrohje para, baxha xhami, ndezje me buton dhe Bluetooth për të lidhur telefonnin.

Kjo makinë është projektuar për off-road, por shumë mirë mund të përshtatet me çdo rrugë.

 

 

  • Emer
  • Mbiemer
  • Numer Kontakti
  • Email
  • Mesazh
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com