Mercedes C Class - duke filluar nga -- Euro/ditë


Siguri, rehati, përshtatshmëri: këto janë atribute e shquara të C-Classit të ri. Ky model ofron një koncept shumë anësh të produktit i cili i plotëson pritjet e grupeve të ndryshme të konsumatorëve të synuar.

Me një gjatësi prej 4.581 milimetra, është 55 milimetra më shumë se paraardhësi i tij. Gjerësia e trupit është rritur nga 42 mm deri në 1.770 milimetra, dhe baza e rrotave nga 45 mm deri 2760 milimetra. Këto dimensione të krijojë kushtet për një pjesë të brendshme,  me madhësi dhe rehati shumë të mirë dhe bujare. Mbështetësja e shpatullave është rritur nga 40 milimetra, për shembull.

Dizajni i ri C-Class është i bazuar në idiomën moderne Mercedes, e cila reflekton superioritetin teknik të makinave që mbanin yll me linjat e tendosura dhe të mëdha, sipërfaqe të qetë. Pjesa e përparme ofron shumë pamje të rehatshme dhe praktike. Për herë të parë në një sallon Mercedes, maskarino është përdorur si një karakteristikë dalluese për të pozicionojë variante modelesh.

 

 

  • Emer
  • Mbiemer
  • Numer Kontakti
  • Email
  • Mesazh
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com