UDHËTIM NË DUBAI DHE ABU DHABI

UDHËTIM NË DUBAI DHE ABU DHABI

Lexo më tepër

Dubai & Abu Dhabi, qytetet ku ëndrrat  bëhen realitete

More...
PRAGË – DRESDEN

PRAGË – DRESDEN

Lexo më tepër

UDHËTIM TURISTIK NË  PRAGË – DRESDEN

More...
Udhëtim në Lisbonë

Udhëtim në Lisbonë

Lexo më tepër

Udhëtim në Lisbonë - 26 Nëntor - 29 Nëntor 2016 -  499 EURO për person!!!  

More...
Fundjavë në Romë

Fundjavë në Romë

Lexo më tepër

Një çift, dy netë, Romë...në vjeshtë!  14 tetor - 16 tetor 2016 Vetëm 259 EURO për person!!!

More...
Fundjavë në Vjenë

Fundjavë në Vjenë

Lexo më tepër

Një çift, dy netë, Vjenë...SHOPPING!  07 tetor - 09 tetor 2016  Vetëm 399 EURO për person!!!

More...
Pushime me Costa

Pushime me Costa

Lexo më tepër

Kaloni pushime harmonike me Costa Crociere duke filluar nga 329 Euro

More...
Aegean

Aegean

Lexo më tepër

Fluturo ne ATHINË, LONDËR, LARNAKA, KAJRO, XHEDAH ose TEL AVIV, me kompaninë ajrore më të mirë rajonale     REZERVO TANI dhe përfito nga çmimet tona konkurruese

More...
Ofertat Early Booking ne Antalia

Ofertat Early Booking ne Antalia

Lexo më tepër

Momenti me i mire per te rezervuar pushimet familjare dhe jo vetem ne Turqi me ulje qe shkojne deri ne 38 %

More...
Oferta Speciale e Fundjavës

Oferta Speciale e Fundjavës

Lexo më tepër

Temperatura rriten dhe çmimet ulen me Odisea Rent a Car. Nxitoni të rezervoni makinën tuaj të preferuar për një fundjavë ndryshe. Duke filluar nga 15 Euro/dita

More...
Destinacionet e reja në Itali

Destinacionet e reja në Itali

Lexo më tepër

Tani me Odisea Travel, është më e lehtë të udhëtoni nga Tirana në Itali! Udhëto nga Tirana në Bari duke filluar nga 29 Euro, nga Tirana në Rimini duke filluar…

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Mirësevini në Odisea Travel

Mirësevini në Odisea Travel & Tours. Gjatë viteve tona në tregun e agjensive turistike kemi kuptuar që klienti është pjesë e pandashme e shërbimit tonë. Për këtë arsye jemi mundur që gjithmonë të jemi një kompani e cila tregon seriozitet dhe përkushtim në shërbimin që ofrojmë.Momentalisht ne ofrojmë në gamën e shërbimeve tona biletari, paketa turistike, makina me qera dhe shumë shërbime të tjera që lehtësojnë udhëtimin e klientëve tanë. 

Duke ju falenderuar që po vizitoni faqen tonë zyrtare, ju ftojmë të zbuloni më shumë në lidhje me shërbimet tona. Nëpërmjet biletarisë online ju do të keni mundësinë të rezervoni biletën tuaj online dhe më pas mund të vini të bëni prerjen pranë zyrave tona. Në këtë mënyrë ju keni në dorë vetë mundësinë për të gjetur biletën më të lirë.

Paketat turistike që ju do të gjeni të publikuara në faqen tonë do përfshijnë ofertat kryesore që ne kemi përzgjedhur për ju. Kjo nuk do të thotë që kërkesat e juaja specifike nuk do të plotësohen. Nëpërmjet stafit tonë të dedikuar, ne do të plotësojmë çdo dëshirë tuaj për pushime sipas kërkesave specifike.Në lidhje me shërbimin e makinave me qera, me krenari themi që flota jonë prej 18 mjetesh ka shërbyer në plotësimin e shërbimeve tona. Ne jemi të përkushtuar për ndryshimin e vazhdueshëm të flotës tonë të mjeteve, me qëllimin kryesor për të krijuar një komoditet dhe siguri edhe më të lartë për klientët tanë. Ju ftojmë të bëheni pjesë e eskperiencës së udhëtuarit me ne. Duke shpresuar tju shohim së shpejti ju falenderojmë për vizitën në faqen tonë.

                                                                                                                                                                                             Odisea Travel

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com